Salzburg AG Landescup 2023

47 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Schüler 14 (weiblich, 2009 - 2010)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Hannah EMBACHER
SK Saalfelden
2009 460 60 100 100 100 100 DIS - - - - - - - - - - -
2 Giulia OBERSCHNEIDER
SC ZELL AM SEE
2009 355 80 60 50 60 45 60 - - - - - - - - - - -
3 Ella ROHRMOSER
SRG Gainfeld Bhofen
2009 350 100 80 45 45 80 DIS - - - - - - - - - - -
4 Lea UNGER
SC Bischofshofen
2010 286 11 45 45 40 45 100 - - - - - - - - - - -
5 Anastasia WIEDNER
WA Ski Race Club Flachau
2010 276 40 26 80 80 DIS 50 - - - - - - - - - - -
6 Nicole KOUDELKA
WA Ski Race Club Flachau
2010 199 36 DIS 36 22 60 45 - - - - - - - - - - -
7 Beatrice FOKROTA
SK Saalfelden
2010 196 24 29 20 14 29 80 - - - - - - - - - - -
8 Verena STAUDACHER
SK Maria Alm
2009 190 50 50 NIZ NIZ 50 40 - - - - - - - - - - -
9 Jana Ina LEDERER
SC Kaprun
2010 184 29 40 29 32 32 22 - - - - - - - - - - -
10 Marlisa BRANDAUER
SU Abtenau
2010 178 18 DIS 60 50 26 24 - - - - - - - - - - -
11 Anika THURNER
Phoenix SRC
2010 138 8 36 22 36 NIZ 36 - - - - - - - - - - -
11 Diana FALLENEGGER
USC Flachau
2009 138 29 16 12 16 36 29 - - - - - - - - - - -
13 Anna-Lena LOCHNER
WSC Bramberg
2009 112 4 32 NIZ 20 24 32 - - - - - - - - - - -
14 Johanna KIENDLER
USC Altenmarkt/Zauch
2010 90 18 NAS 26 24 22 DIS - - - - - - - - - - -
15 Leni ESCHBACHER
SC Sparka. Radstadt
2009 86 NAS 20 24 26 NAS 16 - - - - - - - - - - -
16 Sophie GRÜNWALD
SK Saalbach/Hintergl
2010 81 - 24 32 11 NAS 14 - - - - - - - - - - -
17 Lisa JENNER
SC Bad Gastein
2010 72 32 22 - NIZ - 18 - - - - - - - - - - -
18 Lena BAUMGARTNER
SC UTTENDORF
2010 70 - NIZ 13 13 18 26 - - - - - - - - - - -
19 Magdalena BAUER
USC Mariapfarr-Weißpriach-Göriach
2010 54 14 14 16 10 NIZ NAS - - - - - - - - - - -
20 Carolin EGGER
WSV St. Johann
2010 52 12 NIZ 9 - 16 15 - - - - - - - - - - -
21 Sandra ROHRMOSER
USC Flachau
2009 51 - 18 15 18 - NIZ - - - - - - - - - - -
22 Helena MÜLLNER
SK Saalfelden
2009 49 - NIZ - 29 - 20 - - - - - - - - - - -
23 Selina ULLREICH
SC Bad Gastein
2009 45 45 - - NAS - NIZ - - - - - - - - - - -
24 Jelena GSCHWANDTL
WSV St. Johann
2010 43 15 11 8 NAS - 9 - - - - - - - - - - -
25 Sarah ZORZI
Skiteam Bodyform
2010 39 0 10 6 4 14 5 - - - - - - - - - - -
26 Andrea HERZOG
SC ZELL AM SEE
2010 36 22 DIS 14 NIZ - NAS - - - - - - - - - - -
27 Emilia PUXBAUMER
SC Bad Gastein
2009 35 20 NAS - 15 - NIZ - - - - - - - - - - -
27 Zoe Sophie GUMPOLD
SK Saalbach/Hintergl
2010 35 - 15 - 7 13 NIZ - - - - - - - - - - -
29 Johanna GUGG
SC Salzburg
2009 32 7 - 18 - - 7 - - - - - - - - - - -
30 Hannah SEIDL
SK Saalbach/Hintergl
2010 30 - 13 - 6 NAS 11 - - - - - - - - - - -
30 Sina EBERHART
WSV St. Johann
2010 30 - DIS 10 5 15 NIZ - - - - - - - - - - -
32 Eefje MARIANI
USC Faistenau
2010 24 3 - - 9 DIS 12 - - - - - - - - - - -
33 Ronja HOFER
WSC Bramberg
2009 23 - NIZ 11 12 NAS NIZ - - - - - - - - - - -
34 Christina BALDAUF
SC-RAIBA Kleinarl
2009 20 - - - - 20 NAS - - - - - - - - - - -
35 Dominika BÖHMEROVA
SC Kaprun
2009 16 - - - 8 - 8 - - - - - - - - - - -
35 Lisa NEUDEGGER
USV Großarl
2010 16 7 - - 3 - 6 - - - - - - - - - - -
35 Lisa-Marie HETTEGGER
SC Bischofshofen
2009 16 3 - - - - 13 - - - - - - - - - - -
38 Zoe KERNOECKER
SC Dienten
2009 15 11 - - NAS - 4 - - - - - - - - - - -
39 Amelie SCHEIBER
SC LEOGANG
2010 13 13 - - - - - - - - - - - - - - - -
40 Nora RETTENBACHER
USC Flachau
2009 12 - 12 - - - - - - - - - - - - - - -
41 Emilia STÖLLINGER
USK Hof
2010 11 11 - - - - - - - - - - - - - - - -
42 Florentina PIFFL PERCEVIC
USC Mauterndorf
2009 10 - - - - NIZ 10 - - - - - - - - - - -
43 Lena HAFNER
USC Eben/Pongau
2010 9 - 9 - - - - - - - - - - - - - - -
44 Anna LÜFTENEGGER
USC Mauterndorf
2010 7 - - 7 - NIZ DIS - - - - - - - - - - -
44 Luisa RETTENEGGER
SU Abtenau
2009 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
46 Clara STRUNGE
SC Bad Gastein
2010 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - -
47 Marie COZOWICZ
SC Salzburg
2010 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - -
47 Athleten
 
30 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Schüler 16 (weiblich, 2007 - 2008)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Marlena HASLACHER
USK Hof
2007 389 100 80 29 80 NIZ 100 - - - - - - - - - - -
2 Gloria GOLDNER
SC Sparka. Radstadt
2008 381 60 36 60 100 80 45 - - - - - - - - - - -
3 Jennifer HOELLBACHER
SC ZELL AM SEE
2007 376 36 60 80 40 100 60 - - - - - - - - - - -
4 Michaela RETTENWENDER
USK Raika Filzmoos
2007 300 50 50 50 50 50 50 - - - - - - - - - - -
5 Christina GRUBER
WSV St. Johann
2008 280 80 100 100 NIZ - NIZ - - - - - - - - - - -
6 Alisa BACHMAIR
SC Wald-Königsleiten
2007 264 15 45 32 32 60 80 - - - - - - - - - - -
7 Alina MAIER
SC Bischofshofen
2008 182 26 40 45 45 26 - - - - - - - - - - - -
8 Viktoria KOGLER
SK schlotterer Hallein
2007 166 13 26 22 24 45 36 - - - - - - - - - - -
9 Chiara SCHÖRGHOFER
USK Raika Filzmoos
2007 164 22 22 NIZ 60 36 24 - - - - - - - - - - -
10 Vanessa NEUMAYR
SC Wagrain
2008 157 20 24 45 36 NIZ 32 - - - - - - - - - - -
11 Hannah RECHBERGER
WA Ski Race Club Flachau
2007 154 36 20 24 22 32 20 - - - - - - - - - - -
12 Marie NEUDEGGER
USV Großarl
2008 148 50 29 - - 29 40 - - - - - - - - - - -
13 Ella-Marie FANKHAUSER
USV Stuhlfelden
2008 120 - 32 36 26 - 26 - - - - - - - - - - -
14 Elisa GRÜNWALD
SC Bischofshofen
2008 109 - DIS 20 20 40 29 - - - - - - - - - - -
14 Sophia ZORZI
Skiteam Bodyform
2008 109 9 15 26 15 22 22 - - - - - - - - - - -
16 Anna Marie HERZOG
SC ZELL AM SEE
2008 82 36 14 18 14 NAS DIS - - - - - - - - - - -
17 Stefanie MÄSER
SC LEOGANG
2008 74 40 - 16 18 NAS - - - - - - - - - - - -
18 Elisa BERGER
WSV St. Johann
2008 72 15 12 14 13 DIS 18 - - - - - - - - - - -
19 Johanna HOFER
WSC Bramberg
2008 65 16 13 NIZ NAS 20 16 - - - - - - - - - - -
20 Belinda WALLNER
SC Salzburg
2007 61 11 11 12 11 16 NIZ - - - - - - - - - - -
21 Rosa BREITKOPF
SK schlotterer Hallein
2008 57 - 18 15 NIZ 24 DIS - - - - - - - - - - -
21 Valentina HÖLLWART
SC Dienten
2008 57 12 16 - 29 NAS NAS - - - - - - - - - - -
23 Cecile DAUM
WSV St. Johann
2007 48 8 NAS 13 12 - 15 - - - - - - - - - - -
24 Elina RETTENEGGER
SU Abtenau
2008 36 20 - - 16 - - - - - - - - - - - - -
25 Philomena PIFFL PERCEVIC
USC Mauterndorf
2007 32 - - - - 18 14 - - - - - - - - - - -
26 Emma LINDEBNER
SC Bad Gastein
2008 26 26 - - - - - - - - - - - - - - - -
27 Hanna BACHMAIR
SC Wald-Königsleiten
2007 11 11 - NIZ - - - - - - - - - - - - - -
28 Johanna OSSIG
SU Abtenau
2007 10 - 10 - - NAS - - - - - - - - - - - -
28 Nina MAIER
WSC Bramberg
2008 10 - DIS - 10 NAS - - - - - - - - - - - -
30 Frida SCHUBERT
SC Kaprun
2008 9 - - - 9 - - - - - - - - - - - - -
30 Athleten
 
4 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Jugend 18 + 21 (weiblich, 2002 - 2006)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Lena MOSER
SC Wald-Königsleiten
2006 460 - 100 80 100 80 100 - - - - - - - - - - -
2 Leonie FÖTSCHL
USV Unternberg
2006 280 - 80 100 - 100 - - - - - - - - - - - -
3 Michelle MACZUCK
SCO
2006 240 - 60 60 NAS 60 60 - - - - - - - - - - -
4 Mariella EGARTER
WSV St. Johann
2006 80 - - - - - 80 - - - - - - - - - - -
4 Athleten
 
50 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Schüler 14 (männlich, 2009 - 2010)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Johannes SCHLICK
WA Ski Race Club Flachau
2009 425 NAS 100 45 80 100 100 - - - - - - - - - - -
2 Fabian NEUMAYER
SC Sparka. Radstadt
2009 400 100 80 80 80 NIZ 60 - - - - - - - - - - -
3 Christoph AICHHORN
WSV St. Johann
2009 295 40 60 50 50 50 45 - - - - - - - - - - -
4 Sebastian HOTTER
SK Saalfelden
2009 283 45 9 100 100 29 DIS - - - - - - - - - - -
5 Carsten ENGLISCH
SK Annaberg
2010 260 29 45 36 40 60 50 - - - - - - - - - - -
5 Paul SALLER KRAFT
WSV Bad Hofgastein
2009 260 80 50 40 45 45 NIZ - - - - - - - - - - -
7 Dominic Sam MAIER
SC LEOGANG
2009 256 60 - NIZ 36 80 80 - - - - - - - - - - -
8 Christian JUNGHUBER
WA Ski Race Club Flachau
2010 155 32 - 26 29 32 36 - - - - - - - - - - -
9 Tobias GSODAM
USC Altenmarkt/Zauch
2009 153 - NIZ 60 13 40 40 - - - - - - - - - - -
10 Felix KAPPACHER
SC Dienten
2010 122 24 36 14 22 DIS 26 - - - - - - - - - - -
11 Andreas VAN DER MERWE
SC Wald-Königsleiten
2010 114 60 NIZ 24 20 NIZ 10 - - - - - - - - - - -
12 Maximilian GRÜNWALD
USC Eben/Pongau
2010 108 20 22 16 14 36 NIZ - - - - - - - - - - -
13 Jakob SCHOSSER
SC UTTENDORF
2010 96 18 32 20 26 DIS NIZ - - - - - - - - - - -
13 Lukas ERLER
SC Piesendorf
2010 96 16 24 32 NIZ DIS 24 - - - - - - - - - - -
15 Laurenz STOCKINGER
USV Großarl
2010 95 36 12 NAS 11 20 16 - - - - - - - - - - -
16 Fabian SCHARTNER
USC Eben/Pongau
2010 93 26 29 6 NIZ NIZ 32 - - - - - - - - - - -
17 Benjamin SCHÖRGHOFER
USK Raika Filzmoos
2009 88 15 DIS 29 15 DIS 29 - - - - - - - - - - -
18 Thomas WALLNER
USC Goldegg
2010 81 22 NIZ 15 24 NIZ 20 - - - - - - - - - - -
19 Alexander SICHLER
USC Goldegg
2010 67 13 20 18 16 DIS - - - - - - - - - - - -
20 David KEMENES
SC Sparka. Radstadt
2009 66 13 18 9 4 - 22 - - - - - - - - - - -
21 Simon PFEIFFER
SC Mittersill
2010 54 - 10 12 NAS 18 14 - - - - - - - - - - -
22 Ferdinand BUNZEL
SC Dienten
2010 48 NAS NIZ 22 NAS 26 NIZ - - - - - - - - - - -
23 Mathias Jan SCHILD
SK Saalfelden
2009 43 - - 11 32 NAS NIZ - - - - - - - - - - -
24 Thomas JASPERS
SC ZELL AM SEE
2010 42 - - - - 24 18 - - - - - - - - - - -
25 Andreas LAINER
USV Großarl
2009 40 - 40 - - - NIZ - - - - - - - - - - -
26 Sebastian BROMAN
SC Bad Gastein
2010 39 13 14 - 6 - 6 - - - - - - - - - - -
27 Paul MILLINGER
SC Unken
2010 37 NAS 15 10 5 - 7 - - - - - - - - - - -
28 Moritz PICHLER
USC Flachau
2009 36 - 11 - 10 NIZ 15 - - - - - - - - - - -
29 Jesse JASPERS
SC ZELL AM SEE
2010 35 - - - - 22 13 - - - - - - - - - - -
30 Michael HARTL
WSV Dorfgastein
2009 34 15 - - 8 - 11 - - - - - - - - - - -
31 Alexander ZISCHINSKY
SC Salzburg
2009 30 9 NIZ 13 8 NAS NAS - - - - - - - - - - -
32 Luca SCHLAGER
SK Saalfelden
2009 26 - 26 NAS NAS - - - - - - - - - - - - -
33 Luca EGARTER
WSV St. Johann
2009 21 - 16 - - - 5 - - - - - - - - - - -
33 Mathias RASSER
USC Rauris
2010 21 13 8 - NAS - NAS - - - - - - - - - - -
35 Julius LAND
WSV Bad Hofgastein
2009 18 - - - NIZ 16 2 - - - - - - - - - - -
35 Matthias ROHRMOSER
WSV Dorfgastein
2009 18 - - - 18 - - - - - - - - - - - - -
37 Fabian SCHWARZENBERGER
WSV Bad Hofgastein
2010 17 - 13 - - - 4 - - - - - - - - - - -
38 Alexander SCHAIDREITER
SC Wagrain
2010 12 - DIS - NIZ - 12 - - - - - - - - - - -
38 David EDER
SK Viehhofen
2009 12 - - - 12 - NIZ - - - - - - - - - - -
40 Mats RIESER
SC Salzburg
2010 10 - - 7 3 - - - - - - - - - - - - -
41 Matthias TOMAS
SC Sparka. Radstadt
2010 9 - - NAS 9 NAS NAS - - - - - - - - - - -
41 Simon EDER
SK Viehhofen
2010 9 - NIZ - DIS DIS 9 - - - - - - - - - - -
43 Daniel DRESCHL
SC Sparka. Radstadt
2010 8 8 NAS - - - - - - - - - - - - - - -
43 Martin PFEIFENBERGER
USC Mariapfarr-Weißpriach-Göriach
2009 8 - - 8 - - - - - - - - - - - - - -
43 Paul BREITFUSS
SK Viehhofen
2009 8 - NAS - NIZ NAS 8 - - - - - - - - - - -
46 Maximilian PLAINER
SC Salzburg
2010 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - -
47 Felix CZERNY
SC Wald-Königsleiten
2009 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - -
48 Philip GEISSLER
SK Saalbach/Hintergl
2010 4 - - - 1 NAS 3 - - - - - - - - - - -
49 Friedrich WOLF
SC Bad Gastein
2010 2 - - - 2 - - - - - - - - - - - - -
50 Samuel BACHER
SK Maria Alm
2010 1 - - NAS NAS - 1 - - - - - - - - - - -
50 Athleten
 
35 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Schüler 16 (männlich, 2007 - 2008)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Luca KLINGLMAYR
SK Saalfelden
2008 504 24 100 100 80 100 100 - - - - - - - - - - -
2 Lukas MAIER
SC LEOGANG
2008 311 100 80 NIZ 45 26 60 - - - - - - - - - - -
3 Lucas RIEDLSPERGER
SK Saalbach/Hintergl
2008 270 50 40 NIZ 60 80 40 - - - - - - - - - - -
4 Gregor SCHERER
USC Goldegg
2007 226 80 NIZ 36 50 60 NIZ - - - - - - - - - - -
5 Hannes ROHRMOSER
USC Flachau
2007 220 60 DIS 80 NIZ - 80 - - - - - - - - - - -
6 Luca SCHRATL
WSC Bramberg
2008 215 15 60 50 40 NIZ 50 - - - - - - - - - - -
7 Thomas BÜRGLER
SC Dienten
2008 212 50 32 40 24 40 26 - - - - - - - - - - -
8 Julian LEITNER
SU Abtenau
2007 210 50 DIS 60 100 NIZ NIZ - - - - - - - - - - -
9 Nick MAIER
USC Flachau
2008 171 20 11 32 36 50 22 - - - - - - - - - - -
10 Felix SCHÖRGHOFER
USK Raika Filzmoos
2007 158 NAS 29 29 32 36 32 - - - - - - - - - - -
11 Matteo MILLINGER
SC Unken
2008 157 36 NIZ 24 29 32 36 - - - - - - - - - - -
12 Florian HÖLLER
USV Großarl
2008 144 32 36 NAS 7 45 24 - - - - - - - - - - -
13 Felix PETRAN
USC Faistenau
2007 140 - 50 45 NAS NIZ 45 - - - - - - - - - - -
14 Tim PETRAN
USC Faistenau
2008 100 - 45 NIZ 26 NIZ 29 - - - - - - - - - - -
15 Christoph STELLNER
SK schlotterer Hallein
2007 82 12 10 16 8 22 14 - - - - - - - - - - -
16 Tim HEIGENHAUSER
SK Maria Alm
2007 79 29 14 - 16 - 20 - - - - - - - - - - -
17 Manuel GRÜNWALD
SK Saalbach/Hintergl
2008 76 - 18 NIZ 14 29 15 - - - - - - - - - - -
18 Julian KLAWUNN
SC Kaprun
2007 72 16 20 NAS 18 DIS 18 - - - - - - - - - - -
18 Tobias LANG
SK schlotterer Hallein
2008 72 13 13 20 10 DIS 16 - - - - - - - - - - -
20 Luca UNGER
SC Bischofshofen
2008 68 - NIZ 22 22 24 DIS - - - - - - - - - - -
21 Florian FUCHS
WSV St. Johann
2007 67 22 15 18 12 NIZ NIZ - - - - - - - - - - -
22 Niklas STÖPHASIUS
SK Saalfelden
2007 66 29 24 - 13 - NIZ - - - - - - - - - - -
23 Florian SCHLACHER
WSV St. Johann
2008 62 - 16 26 20 - - - - - - - - - - - - -
24 Luca KUNTSCHNER
SC Mittersill
2008 41 - 26 - 15 NAS NIZ - - - - - - - - - - -
25 Jona BRÄUER
SC Wald-Königsleiten
2008 36 14 22 - - - - - - - - - - - - - - -
26 Jonas HASENAUER
SC Salzburg
2008 34 20 NIZ 14 NAS - NIZ - - - - - - - - - - -
27 Simon WIELAND
USC Mariapfarr-Weißpriach-Göriach
2008 31 - - 13 - 18 - - - - - - - - - - - -
28 Felix HAINZER
SK Saalfelden
2008 26 - - 15 11 - - - - - - - - - - - - -
29 Nico PAGITSCH
USC Mariapfarr-Weißpriach-Göriach
2008 20 - - - - 20 - - - - - - - - - - - -
30 Philipp MÜLLNER
SK Maria Alm
2008 19 NAS - - 6 NIZ 13 - - - - - - - - - - -
31 Felix GISHAMMER
USC Wals-Siezenheim
2008 12 - - - DIS - 12 - - - - - - - - - - -
31 Julian PFARRHOFER
SU Abtenau
2008 12 - 12 - - - - - - - - - - - - - - -
33 Gerhard LEBITSCH
SC Wagrain
2007 11 11 - - - - - - - - - - - - - - - -
34 Philipp STROBL
WSV St. Johann
2008 9 - NIZ NAS 9 NIZ NIZ - - - - - - - - - - -
35 Jonas HAUNSBERGER
SC Elsbethen
2008 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - -
35 Athleten
 
7 Athleten
5,6,7,8,9,10,11,12,13,1412,13,14,15,16,17,18,19,20,2115,16,17,18,19,20,21
Jugend 18 + 21 (männlich, 2002 - 2006)
Rg.Name/VereinJg.Punkte17.12
Tech
7.01
SL
21.01
RSL
22.01
RSL
28.01
SL
29.01
SL
10.02
SG
11.02
RSL
12.02
SL
25.02
SG
26.02
RSL
4.03
SG
5.03
SL
11.03
RSL
25.03
RSL
25.03
RSL
25.03
Tech
                  
1 Ulrich PERNER
USC Mariapfarr-Weißpriach-Göriach
2003 400 - 100 100 NAS 100 100 - - - - - - - - - - -
2 Fabian SCHWEIGHOFER
SC Salzburg
2006 350 - 80 60 50 80 80 - - - - - - - - - - -
3 Noah Simon LOCHNER
WSC Bramberg
2006 290 - DIS 80 100 60 50 - - - - - - - - - - -
4 Michael ÖBSTER
SC Wagrain
2006 140 - 60 - 80 - - - - - - - - - - - - -
5 Elias NIEDLER
WSV Bad Hofgastein
2006 110 - 50 NIZ NAS DIS 60 - - - - - - - - - - -
6 Sebastian REISINGER
SC Elsbethen
2006 60 - - - 60 - - - - - - - - - - - - -
7 Vincent LASSHOFER
USV Unternberg
2005 50 - NIZ 50 - NIZ - - - - - - - - - - - -
7 Athleten
 
2022/23,2022-06-01,2023-05-31
production